Wake Up Fitness - logo Fitness, Siłownia - logo
Łódź, Gdańska 80 | pn-pt: 9.30-21.00; sb: 10.00-15.00 | tel. 42-630-33-33

Wake Up Fitness blog


festiwal zumba

Charytatywny Festiwal Zumby
17. maja, 2015

17. maja 15r. odbył się w Hali Sportowej MOSIR Łódzki Charytatywny Festiwal Zumby. Nie mogło w nim zabraknąć klubu Wake Up Fitness! Dochód z imprezy przeznaczony został na rzecz Fundacji "Kolorowy Świat", a dokładniej na zakup nowoczesnego, wieloelementowego placu zabaw, dostosowanego do potrzeb niepełnosprawnych dzieci. Przez cztery godziny trwało taneczne szaleństwo w gorących rytmach. Pozytywna energia unosiła się już od wejścia. Na scenie pojawiali się naprzemiennie instruktorzy, rozbawiając publiczność, która energicznie skakała, tańczyła i ruszała się w rytm latynoamerykańskich dźwięków. Była podwójna dawka zabawy i spalonych kalorii.


wiosenny maraton fitness

Wiosenny Maraton Fitness
24. kwietnia, 2015

Wiosenny Maraton Fitness w klubie fitness oraz siłowni Wake Up Fitness! Przez trzy godziny odbywały się w naszym klubie najróżniejsze zajęcia fitness. Była zumba, trening obwodowy, step, joga oraz stretching. Nie zabrakło też tabaty. Poza zajęciami z naszymi instruktorami można było skorzystać z bezpłatnych porad kosmetycznych oraz z konsultacji masażystki. Na siłowni do dyspozycji uczestników był doświadczony trener osobisty, który wyjaśniał jak korzystać z maszyn oraz jak prawidłowo wykonywać trening obwodowy. Wszyscy uczestnicy maratonu fitness wyszli naładowani pozytywną energią!

Fotorelacja
zumba

Karnawałowy Maraton Zumby
06. lutego, 2015

W dniu 06.02.2015r. odbył się w naszym klubie fitness Karnawałowy Maraton Zumby - ponad trzy godziny energetycznego tańca! Zumba to unikalne połączenie hip-hopu, soca, samby, salsy, merengue, mambo, sztuk walki i tańca brzucha. Została opracowana przez tancerza i choreografa Alberta "Beto" Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku. Każdy kto wcześniej nie miał doczynienia z tą formą ruchu mógł liczyć na pomoc naszych instruktorek. Był pot, zakwasy i świetna zabawa! Przez 2,5 godziny daliśmy z siebie wszystko. Wkrótce kolejny maraton...

Fotorelacja