Wake Up Fitness - logo Fitness, Siłownia - logo
Łódź, Gdańska 80 | pn-pt: 9.30-21.00; sb: 10.00-15.00 | tel. 42-630-33-33

Wake Up Fitness blog


strong by zumba

Strong by Zumba
31. marca, 2017

Miło nam poinformować, że w naszym klubie fitness odbywają się zajęcia strong by zumba! Strong by zumba to połączenie wysokiej intensywnosci treningu interwałowego z zsynchronizowaną muzyką. W większości programów treningowych muzyka jest tylko zwykłym podkładem do ćwiczeń i muzyka nie daje takiej motywacji jak muzyka strong by zumba. W przypadku strong by zumba jest inaczej - trenujemy mocno i entuzjastycznie. Na zajęciach strong by zumba trening jest mocniejszy niż się wydaje, a wysoka intensywność powoduje poprawę wytrzymałości i spalanie kalorii długo po treningu. Wkrótce kolejne nowości!

Fotorelacja
halloweenowy maraton fitness

Świąteczny Maraton Fitness
18. grudnia, 2015

W dniu 18.12.2015r. odbył się w naszym klubie fitness Świąteczny Maraton Fitness - uczetnicy aktywnie rozpoczęli okres przedświąteczny! W świątecznej atmosferze wylano siódme poty i bawiono się do samego końca. Była zumba, bodystep, fat burner oraz mnóstwo pozytywnej energii. Na siłowni obecny był instruktor, który pomagał w korzystaniu z urządzeń oraz czuwał nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń. Po intensywnym treningu nie zabrakło poczęstunku. Wszystkim wytrwałym uczestnikom gratulujemy wyśmienitej zabawy z muzyką, choreografią i instruktorami! Wkrótce kolejny maraton...

Fotorelacja
halloweenowy maraton fitness

Halloweenowy Maraton Fitness
30. października, 2015

W dniu 30.10.2015r. odbył się w naszym klubie fitness Halloweenowy Maraton Fitness - ponad trzy godziny mrożących krew w żyłach ćwiczeń! Uczestnicy przebrali się w różne stroje. Był trening modelujący ciało oraz ćwiczenia cardio. Na uczetników czekało mnóstwo aktywnych atrakcji jak tańce upiorów. Na siłowni popularnością cieszył się trening obwodowy - nie bez znaczenia była obecność instruktora, który pomagał w prawidłowym doborze ćwiczeń. W nagrodę po ciężkim treningu nie mogło zabraknąć poczęstunku. Ogromne podziękowania dla naszych instruktorów, którzy zapewnili mnóstwo pozytywnej energii!

Fotorelacja