Jak zdobyć bonifikartę w 2023 roku? GRUDZIEŃ 2023

Jak zdobyć bonifikartę w 2023 roku? GRUDZIEŃ 2023

Nie ma co ukrywać, każdy z nas ma swoje ulubione dania w McDonald's. Dla jednych są to chrupiące frytki, dla innych soczyste nuggetsy, a jeszcze dla innych kultowe burgery. Jednak częste odwiedzanie restauracji może skutkować sporymi wydatkami, co dla niektórych może stanowić problem. Na szczęście, McDonald's ma w swojej ofercie rozwiązanie tego problemu - bonifikartę! Bonifikarta McDonald's to karta, która pozwoli Ci na zakup ulubionych zestawów w McDonald's w niższej cenie. Nie można jednak mylić bonifikarty ze Złotą kartą McDonald's, która jest dostępna tylko dla nielicznych wybranych osób i daje możliwość bezpłatnego zamawiania posiłków w restauracjach McDonald's na całym świecie.

Jak zdobyć bonifikartę do restauracji McDonald's w 2023 roku?

Aby zdobyć bonifikartę musisz być jednym z trzech pierwszych klientów restauracji McDonald's w dniu 1 września lub 1 grudnia i kupić dowolny McZestaw. Pamiętaj, że zakupy muszą być dokonane wyłącznie w restauracji lub na linii drive-thru, a nie przez McDelivery lub sprzedaż online.  

1 WRZESIEŃ - najbliższa szansa na zdobycie bonifikarty do McDonald's

Obecnie najbliższym możliwym terminem, kiedy możesz zdobyć bonifikartę do McDonald's to 1 WRZEŚNIA 2023 roku. Pamiętaj, aby sprawdzić godziny otwarcia najbliższej restauracji ponieważ mogą się one różnić.

Czy bonifikarta do McDonald's jest jednorazowa?

Nie. Z bonifikarty możesz korzystać i dokonywać zamówień nielimitowaną ilość razy w czasie jej ważności.

Jak wygląda bonifikarta McDonald's?

Bonifikarta to mała karta wielkości karty kredytowej. Na jednej stronie znajduje się logo lub grafika charakterystyczna dla edycji karty, a na rewersie znajdują się produkty wraz z niższymi cenami.

Ile kosztuje bobofikarta do McDonald's?

Bonifikarta do McDonald's nie jest na sprzedaż i zabrania tego regulamin, natomiast na populatnych serwisach aukcyjnych bonifikartę do McDonald's możemy znaleść za 100-200 zł.